Світлодіодні міні лед лінзи - "новий подих" для вашого авто

Дуже часто водії стикаються з проблемою слабкого головного світла в автомобілях з цоколем фар h4. І тоді виникає дилема купити знову галогенові лампочки, або все таки прийшов час купити якісні міні лед лінзи. Абсолютно очевидно, що галогенові лампи це «вчорашній день». І немає ніякої користі від старих ламп. Сьогодні все більше і більше віддають переваги світлодіодним. Адже вони набагато крутіше галогену, а головне мають безліч переваг. До основних з них слід віднести: потужний світловий потік, не вимагають ретрофіта (розбору) фари, довговічні по терміну служби.

міні лід лінзи

Чому варто купити міні лед лінзи

В першу чергу це швидка можливість глобально змінити освітлення в вашому авто за дуже швидкий час з мінімальними затратами, а також невеликими грошовими вкладеннями. Буквально за 30 хвилин можна вирішити те, що здавалося неможливим раніше, або коли стояло питання про те, що потрібно міняти фари бо «посипався» рефлектор. Але з нашими міні лід лінзами абсолютно все можна вирішити. У міні лед лінзах світловий потік формується таким чином - ближнє світло створюється за допомогою оптичних лінз, а дальній відбивається від рефлектора фари. Причому дальній - це одночасна робота 2 світлодіодів.

Швидкий монтаж

Встановити міні лед лінзи можна дуже швидко і легко. Для цього не потрібно розклеювати фару. Ці лампи без проблем встановлюються в посадочне місце. Також варто демонтувати відображає ковпачок, якщо такий передбачений конструкцією фари. Перед установкою міні лінз потрібно відкрутити радіатор. Після установки безпосередньо самої лампи потрібно притиснути скобу і накрутити знову радіатор.

Слід звернути увагу, що в деяких моделях автомобілів потрібно ще додатково купити Canbus обманки . Інакше ви отримаєте помилку ЕБУ або ж буде горіти тільки дальнє світло. З досвіду роботи це такі автомобілі - Renault (всі моделі), Opel Vivaro, VW (більшість), Mercedes (більшість).

міні лід лінзи
міні лід лінзи

Ідеальна межа світла і тіні

Дуже важливо поважати інших учасників рух. Напевно неодноразово стикалися з ситуацією коли зустрічний автомобіль явно сліпить вас навіть на ближньому світлі. Це все результат дешевих світлодіодних ламп які абсолютно не мають СТГ. Вони світять куди завгодно, але тільки не на дорогу. У наших міні лед лінзах h4 ця проблема повністю виключена. Всі моделі мають чітку СТГ на ближньому світлі. Ви можете їздити абсолютно спокійно і бути на 100% впевнені в тому, що ваш світ точно не буде нікому заважати.

Купити міні лед лінзи можна в нашому магазині. Ми пропонуємо тільки надійні і перевірені моделі з повноцінною гарантією!

Бажаємо приємних покупок!