Доставка

У відділення "Нова Пошта"

Терміни доставки до відділення «Нова пошта» 1 - 3 дні.

В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою у відділенні «Нова пошта».

Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії "Нова пошта" в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон і тд.), Необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товар виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії "Нова пошта". Компанія "Нова пошта" відшкодовує завдані збитки, якщо її було завдано з її вини.

У відділення Justin

Терміни доставки до відділення Justin 1-3 дні.

  • 500 відділень в популярних супермаркетах і торгових центрах України.
  • Зручний графік роботи 7 днів на тиждень.
  • Вартість доставки від 25 грн.
  • Попередній огляд товару перед оплатою.
  • Безпечний післяплата.
  • Можливість оплатити карткою у відділенні.
  • Безкоштовне зберігання відправлення до 5 днів.
  • Зручне відстеження відправлень через контакт-центр і сайт

В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою у відділенні «Нова пошта».

Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні JUSTIN в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (гарантійний талон і тд.), Необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товар виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії JUSTIN ". Компанія JUSTIN відшкодовує завдані збитки, якщо її було завдано з її вини.

Відстежити відправку ви можете на сайті JUSTIN