Автомобільні монітори для транспорту - усі тонкощі

Автомобільні монітори призначені для виведення зображення з автомобільних камер заднього або переднього виду. Ці пристрої займають більшу нішу на ринку і дуже часто покупець просто «тоне» у величезній кількості інформації, технічні характеристики, специфікаціях, особливості і так далі.

Давайте спробуємо з'ясувати, на що слід звернути увагу перед тим як купити монітор для автомобіля.

За-перше потрібно визначитися з розміром самого монітора. Наприклад, якщо це вантажний автомобіль, сільгосптехніка, спецтранспорт, кар'єрний транспорт - тоді потрібно дивитися в бік автомобільного монітора 7 дюймів. Як показує практика дисплеї такого розміру являються найбільш оптимальними як за розміром так і зручності виведення зображення. В ідеальному варіанті, краще відразу купити монітор з IPS матрицею. Це дасть можливість отримати ще більш деталізоване зображення, а також буде добре видно навіть під великим кутом. Для легкових автомобілів як правило купують монітори з розміром дисплея не більше 4.3 ". Найбільш вдала модель в цьому сегменті - це складаний 4.3 "монітор.

По-друге потрібно з'ясувати для себе якої якості відеозображення ви хочете отримати. Якщо вам потрібен відеопотік максимальної якості тоді потрібно дивитися в бік AHD моніторів. За рахунок ущільнення цифрового потоку на таких пристроях можна отримати зображення з камер в якості 720p, 960p, 1080p. Але такі монітори будуть працювати тільки в зв'язці зі спеціальними камерами.

Ми готові запропонувати вам безліч автомобільних моніторів в залежності від ваших вимог. Ми успішно працює на ринку в цьому напрямку. Сьогодні нашими моніторами обладнано багато банківські автомобілі, сільгосптехніка, спецтранспорт, навантажувачі, залізнична, комунальна, кар'єрна техніка.