Світлодіодні лампи для автомобіля - запорука безпечного руху

Якісні світлодіодні led лампи для автомобіля це запорука безпечної і комфортної їзди в темний час доби. Сьогодні світлодіодні лампи повністю витеснулі галоген і поправу зайняли «пальму першості» в автомобільному освітленні. Діодні лампи мають ряд переваг. До основних з них слід віднести: висока світловіддача і низьке енергоспоживання.

Основні відмінності світлодіодних ламп для авто:

  • Висока яскравість і щільний світловий потік
  • Швидка установка
  • миттєвий запуск
  • Тривалий термін експлуатації
  • Чітка светотеневая межа
світлодіодні лампи carex

Компанія Carex вже більше 7 років пропонує на ринку високоякісні led лампи для авто. Наші лампи мають хорошу світловіддачу, мінімальне енергоспоживання і без проблем встановлюються в фари. Нам вдалося отримати максимальні технічні характеристики при оптимальній потужності. Ми постійне працюємо над поліпшенням світлодіодних ламп Carex.

Висока надійність

Сама конструкція ламп надійна і стійка до вібрацій, а також захищена від вологи і пилу за стандартом IP65. Це забезпечує тривалий термін служби, що в 10-15 разів більше ніж галогенові лампи.

Моментальне охолодження

Корпуси наших ламп виконані з авіаційного алюмінію 6063, який володіє високою тепловіддачею. Більшість моделей мають вбудований вихровий куллер. Спільна робота такого кулера і радіатора забезпечує оптимальний температурний режим ламп, що в першу чергу впливає на термін експлуатації.

Легкий і швидкий монтаж

Ергономічна конструкція лампи дає можливість без проблем встановити їх в будь-яке авто. Наприклад - світлодіодні лампи з цоколем h4 монтуються на протязі 15 хвилин.