Відеоспостереження для вантажного транспорту

Правильно підібраний комплект відеоспостереження для вантажного та спецтранспорту має особливе значення при прийнятті рішення про встановлення такого на ваш автомобіль. Але в першу чергу потрібно визначитися з кількістю камер і відповідним відеореєстратором. Від самого реєстратора залежить багато, а саме якість самого запису (кількість кадрів в секунду), кількість підключаються камер і т.д.

Як правильно підібрати відеореєстратор для вантажного автомобіля?

По-перше потрібно зрозуміти які завдання він буде виконувати. Якщо це буде тільки запис з камер, тоді досить вибрати найпростішу модель на флешці або вінчестері. Якщо стоять серйозніші завдання, тоді потрібно дивитися в бік реєстраторів з додатковими опціями - gps, wi-fi і віддаленим доступом.

Ми пропонуємо як готові комплекти відеоспостереження для транспорту так і окремі позиції - камери для вантажних автомобілів , монітори, кабелю.

Наша продукція відмінно зарекомендувала себе на протязі багатьох років. Ми постійно працюємо над поліпшенням якості і удосконаленням технічних характеристик наших товарів.

Ми завжди готові до співпраці з вами!